AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 quattro - Ozdobné / ochranné lišty od 9/1999 do 10/2000, 2771 ccm, 140 kW, 190 hp, ATX, limuzína
| Průměr v mm | 7,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 12 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20004.25 |
| párová čísla výrobku | 11-20004.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 12 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20004.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20004.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7,9 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20009.25 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7,9 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20009.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 13 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20023.25 |
| párová čísla výrobku | 11-20023.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 13 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20023.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20023.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 25 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 22 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40085.25 |
| párová čísla výrobku | 11-40085.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 25 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 22 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40085.10 |
| párová čísla výrobku | 11-40085.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 25 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 24 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40087.25 |
| párová čísla výrobku | 11-40087.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 25 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 24 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40087.10 |
| párová čísla výrobku | 11-40087.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 22 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40094.25 |
| párová čísla výrobku | 11-40094.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 22 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40094.10 |
| párová čísla výrobku | 11-40094.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 6,7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 16 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40109.25 |
| párová čísla výrobku | 11-40109.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 6,7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 16 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40109.10 |
| párová čísla výrobku | 11-40109.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 4 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 12 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60005.25 |
| párová čísla výrobku | 11-60005.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 4 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 12 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60005.10 |
| párová čísla výrobku | 11-60005.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 15 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 22 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60006.25 |
| párová čísla výrobku | 11-60006.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 15 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 22 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60006.10 |
| párová čísla výrobku | 11-60006.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 38 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-10024.25 |
| párová čísla výrobku | 11-10024.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 38 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-10024.10 |
| párová čísla výrobku | 11-10024.5 |
Dostupnost