BMW 1 (E81) 123 d - Ozdobné / ochranné lišty od 3/2007 do 12/2011, 1995 ccm, 150 kW, 204 hp, N47 D20 B, N47 D20 D, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 51 49 8 166 702 |
|---|---|
| pro OE číslo | 9640855880 |
| pro OE číslo | N 105 835 01 9B9 |
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| Omezení výrobce | Audi |
| Omezení výrobce | BMW |
| Omezení výrobce | Peugeot |
| Omezení výrobce | Skoda |
| Omezení výrobce | VAG |
| Omezení výrobce | VW |
| Průměr v mm | 17 mm |
| Výška 1 [mm] | 12,3 mm |
| Výška 2 [mm] | 27,5 mm |
| Materiál | Polyamid 6.6 |
| verze | A3 |
| verze | A4 |
| verze | A5 |
| verze | A8 |
| verze | Caddy |
| verze | E92 |
| verze | E93 |
| verze | RS6 |
| verze | S3 |
| verze | S4 |
| verze | S5 |
| verze | S8 |
| verze | Superb |
| verze | Z3 |
| pro průměr roztečné kružnice od [mm] | 7,8 mm |
| do průměru roztečné kružnice [mm] | 8,8 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Kvalita, jakost | A1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Kvalita, jakost | A1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Kvalita, jakost | A1 |
| mechanicky obrobeno | s otvorem/otvory pro parkovací senzory |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Kvalita, jakost | A1 |
| mechanicky obrobeno | s otvorem/otvory pro parkovací senzory |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Kvalita, jakost | Premium Certified |
| párová čísla výrobku | BM1201244 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Kvalita, jakost | Premium Certified |
| párová čísla výrobku | BM1201243 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Kvalita, jakost | Premium Certified |
| mechanicky obrobeno | s otvorem/otvory pro parkovací asistenční systém |
| párová čísla výrobku | BM1211232 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Kvalita, jakost | Premium Certified |
| mechanicky obrobeno | s otvorem/otvory pro parkovací asistenční systém |
| párová čísla výrobku | BM1211231 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Kvalita, jakost | Premium Certified |
| mechanicky obrobeno | bez otvoru pro parkovací asistenční systém |
| párová čísla výrobku | BM1211244 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Kvalita, jakost | Premium Certified |
| mechanicky obrobeno | bez otvoru pro parkovací asistenční systém |
| párová čísla výrobku | BM1211243 |
Dostupnost
| Množství | 25 |
|---|---|
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Certified Quality |
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez pomocného parkovacího zařízení |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Certified Quality |
| Barva | černá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez pomocného parkovacího zařízení |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Certified Quality |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s pomocným parkovacím zařízením |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Certified Quality |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s pomocným parkovacím zařízením |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
Dostupnost
| Průměr v mm | 24 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 11 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-10006.25 |
| párová čísla výrobku | 10-10006.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 24 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 11 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-10006.10 |
| párová čísla výrobku | 10-10006.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 6,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 13 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-10007.25 |
| párová čísla výrobku | 10-10007.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 6,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 13 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-10007.10 |
| párová čísla výrobku | 10-10007.5 |
Dostupnost