VW BEETLE (5C1, 5C2) 1.6 TDI - Ozdobné / ochranné lišty od 10/2011 do 7/2016, 1598 ccm, 77 kW, 105 hp, CAYC, Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 7,9 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20009.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 13 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20023.25 |
| párová čísla výrobku | 11-20023.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 13 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20023.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20023.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-30008.25 |
| párová čísla výrobku | 11-30008.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-30008.10 |
| párová čísla výrobku | 11-30008.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 10,7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 22 mm |
| Barva | bílá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40078.25 |
| párová čísla výrobku | 11-40078.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 10,7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 22 mm |
| Barva | bílá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40078.10 |
| párová čísla výrobku | 11-40078.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 9 mm |
|---|---|
| Barva | žlutá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40105.25 |
| párová čísla výrobku | 11-40105.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 9 mm |
|---|---|
| Barva | žlutá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40105.10 |
| párová čísla výrobku | 11-40105.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 6 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 11 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40119.25 |
| párová čísla výrobku | 11-40119.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 6 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 11 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40119.10 |
| párová čísla výrobku | 11-40119.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 4 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 12 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60005.25 |
| párová čísla výrobku | 11-60005.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 4 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 12 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60005.10 |
| párová čísla výrobku | 11-60005.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 17 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60020.25 |
| párová čísla výrobku | 11-60020.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 17 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60020.10 |
| párová čísla výrobku | 11-60020.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 12 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 17 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60022.25 |
| párová čísla výrobku | 11-60022.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 12 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 17 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60022.10 |
| párová čísla výrobku | 11-60022.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 15,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 18 mm |
| Barva | černá/bílá |
| Volitelné | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| párová čísla výrobku | 11-60007.25 |
| párová čísla výrobku | 11-60007.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 15,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 18 mm |
| Barva | černá/bílá |
| Volitelné | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| párová čísla výrobku | 11-60007.10 |
| párová čísla výrobku | 11-60007.5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | N90757901 |
|---|---|
| montovaná strana | Katalyzátor, spodní dno |
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | Ochrana proti podjetí |
| Omezení výrobce | VAG |
| Výška [mm] | 11 mm |
| Velikost závitu | 5 |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Rozměr klíče | 10 |
| vnitřní průměr [mm] | 4,4 mm |
| verze | E-Golf |
| verze | E-Up |
| verze | T-Cross |
Dostupnost