SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI - Ozdobné / ochranné lišty od 2/2004 do 5/2010, 1968 ccm, 100 kW, 136 hp, AZV, Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 17,7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 20 mm |
| Barva | zelená |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Průměr v mm | 13 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-10035.10 |
| párová čísla výrobku | 11-10035.25 |
| párová čísla výrobku | 11-10035.5 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 008 988 09 78 |
|---|---|
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| Omezení výrobce | Mercedes-Benz |
| Průměr v mm | 17,7 mm |
| Průměr v mm | 18 mm |
| Délka [mm] | 20 mm |
| Výška 1 [mm] | 13 mm |
| Výška 2 [mm] | 19,5 mm |
| Barva | zelená |
| Materiál | POM (Polyoxymethylen) |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 8,5 mm |
| Volitelné | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez těsnění |
| verze | W 210 |
| verze | W 211 |
| verze | W 212 |
| verze | W 220 |
| verze | W 221 |
| verze | W 240 |
| párová čísla výrobku | 11-40038.10 |
| párová čísla výrobku | 11-40038.25 |
| párová čísla výrobku | 11-40038.5 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Konstrukční rok do | 02/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| montovaná strana | pravá přední |
| Kvalita, jakost | Certified Quality |
| Kvalita, jakost | Premium Certified |
| Barva | černá |
| povrch | drsné |
| ne pro variantu vybavení | Scout, RS, Sport Ed. |
| ne pro variantu vybavení | Sport |
| párová čísla výrobku | SK0241243 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Konstrukční rok do | 02/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| montovaná strana | pravá přední |
| Kvalita, jakost | Certified Quality |
| Kvalita, jakost | Premium Certified |
| Barva | černá |
| povrch | drsné |
| ne pro variantu vybavení | Scout, RS, Sport Ed. |
| ne pro variantu vybavení | Sport |
| párová čísla výrobku | SK0241244 |
Dostupnost