SEAT AROSA (6H1) 1.0 - Ozdobné / ochranné lišty od 10/1998 do 1/2001, 997 ccm, 37 kW, 50 hp, AHT, Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 15,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 18 mm |
| Barva | černá/bílá |
| Volitelné | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| párová čísla výrobku | 11-60007.10 |
| párová čísla výrobku | 11-60007.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 16 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 20 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60014.25 |
| párová čísla výrobku | 11-60014.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 16 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 20 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60014.10 |
| párová čísla výrobku | 11-60014.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 16 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 20 mm |
| Barva | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1416795 |
|---|---|
| pro OE číslo | 14201980 |
| pro OE číslo | 441035555 |
| pro OE číslo | 7703081026 |
| pro OE číslo | 9629041880/6987A1 |
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| montovaná strana | Ochrana proti podjetí |
| montovaná strana | vnější |
| Omezení výrobce | Fiat |
| Omezení výrobce | Ford |
| Omezení výrobce | PSA |
| Omezení výrobce | RENAULT |
| Omezení výrobce | VAG |
| Výška [mm] | 8,3 mm |
| Barva | bezbarvý |
| Materiál | PA (polyamid) |
| verze | 500 |
| verze | 500 X |
| verze | Bravo |
| verze | Croma |
| verze | Giulietta |
| verze | Idea |
| verze | Panda |
| verze | Spider |
| verze | Tipo |
| pro sílu stěny od [mm] | 0,5 mm |
| do síly stěny [mm] | 2,5 mm |
| pro průměr roztečné kružnice od [mm] | 4,2 mm |
| do průměru roztečné kružnice [mm] | 4,5 mm |
| šíře hlavy [mm] | 9,5 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 1 104 880 |
|---|---|
| pro OE číslo | 16 18 6 729 901C |
| pro OE číslo | 17 19 245 |
| pro OE číslo | 51 47 1 916 670 |
| pro OE číslo | 51751429 |
| pro OE číslo | 6136889 |
| pro OE číslo | 90 138 810 |
| pro OE číslo | 94530507 |
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| montovaná strana | strana kola |
| montovaná strana | Zadní dveře vozu |
| Omezení výrobce | Alfa Romeo |
| Omezení výrobce | Audi |
| Omezení výrobce | BMW |
| Omezení výrobce | Chevrolet |
| Omezení výrobce | Fiat |
| Omezení výrobce | Ford |
| Omezení výrobce | Opel |
| Omezení výrobce | VAG |
| Omezení výrobce | VW |
| Průměr v mm | 16 mm |
| Průměr v mm | 7,9 mm |
| Délka [mm] | 14 mm |
| Výška 1 [mm] | 11 mm |
| Výška 1 [mm] | 11,5 mm |
| Výška 2 [mm] | 21 mm |
| Výška 2 [mm] | 24 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Polyamid 6 |
| Způsob upevnění | s rozpěrným nýtem |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 8 mm |
| Množství | 10 |
| Volitelné | Ano |
| verze | Escort |
| verze | Kadett |
| párová čísla výrobku | 11-20009.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.25 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.5 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Délka [mm] | 15 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-10016.10 |
| párová čísla výrobku | 11-10016.25 |
| párová čísla výrobku | 11-10016.5 |
Dostupnost