FORD FIESTA VI Van 1.6 TDCi - Ozdobné / ochranné lišty od 1/2009 do 4/2017, 1560 ccm, 66 kW, 90 hp, HHJC, HHJD, HHJE, Schránky/šikmá záď
| Konstrukční rok do | 10/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Barva | chromová |
| Část | střední část |
Dostupnost
| Průměr v mm | 25,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 12 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-10007.25 |
| párová čísla výrobku | 11-10007.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 25,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 12 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-10007.10 |
| párová čísla výrobku | 11-10007.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 6 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 18 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 13-30003.25 |
| párová čísla výrobku | 13-30003.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 6 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 18 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 13-30003.10 |
| párová čísla výrobku | 13-30003.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 13-40026.25 |
| párová čísla výrobku | 13-40026.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 20 mm |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 13-40026.10 |
| párová čísla výrobku | 13-40026.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 17 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 22-60001.25 |
| párová čísla výrobku | 22-60001.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 17 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 22-60001.10 |
| párová čísla výrobku | 22-60001.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 20 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 9 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 78-30006.25 |
| párová čísla výrobku | 78-30006.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 20 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 9 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 78-30006.10 |
| párová čísla výrobku | 78-30006.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 18 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 18 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 87-20002.25 |
| párová čísla výrobku | 87-20002.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 18 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 18 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 87-20002.10 |
| párová čísla výrobku | 87-20002.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 20 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 12 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60009.25 |
| párová čísla výrobku | 11-60009.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 20 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 12 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60009.10 |
| párová čísla výrobku | 11-60009.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 7 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 13-20003.25 |
| párová čísla výrobku | 13-20003.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 7 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 13-20003.10 |
| párová čísla výrobku | 13-20003.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 5,7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 13 mm |
| Barva | bílá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 13-40007.25 |
| párová čísla výrobku | 13-40007.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 5,7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 13 mm |
| Barva | bílá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 13-40007.10 |
| párová čísla výrobku | 13-40007.5 |
Dostupnost