VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 GTI - Ozdobné / ochranné lišty od 5/2010 do 5/2014, 1390 ccm, 132 kW, 180 hp, CAVE, CTHE, Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 15 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 12 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60018.25 |
| párová čísla výrobku | 11-60018.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 15 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 12 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60018.10 |
| párová čísla výrobku | 11-60018.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 17 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60020.25 |
| párová čísla výrobku | 11-60020.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 17 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60020.10 |
| párová čísla výrobku | 11-60020.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 12 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 17 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60022.25 |
| párová čísla výrobku | 11-60022.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 12 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 17 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60022.10 |
| párová čísla výrobku | 11-60022.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 15,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 18 mm |
| Barva | černá/bílá |
| Volitelné | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| párová čísla výrobku | 11-60007.25 |
| párová čísla výrobku | 11-60007.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 15,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 18 mm |
| Barva | černá/bílá |
| Volitelné | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| párová čísla výrobku | 11-60007.10 |
| párová čísla výrobku | 11-60007.5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 701867299 |
|---|---|
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| montovaná strana | strana kola |
| Omezení výrobce | Skoda |
| Omezení výrobce | VW |
| Barva | černá/šedá |
| Materiál | PA (polyamid) |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 8 mm |
| verze | Bora |
| verze | Caddy |
| verze | Enyaq |
| verze | Golf |
| verze | Passat |
| verze | Phaeton |
| verze | Polo |
| verze | Transporter |
| verze | Vento |
Dostupnost
| pro OE číslo | N10621301 |
|---|---|
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | zadní |
| Omezení výrobce | Audi |
| Omezení výrobce | Seat |
| Omezení výrobce | Skoda |
| Omezení výrobce | VW |
| Výška [mm] | 17,2 mm |
| Velikost závitu | 5 |
| Barva | bílá |
| Materiál | PA (polyamid) |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 10 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnící manžetou |
| verze | A1 |
| verze | A3 |
| verze | A6 |
| verze | A7 |
| verze | A8 |
| verze | Arona |
| verze | Ateca |
| verze | Caddy |
| verze | Citigo |
| verze | Eos |
| verze | Fabia |
| verze | Golf |
| verze | Ibiza |
| verze | ID.4 |
| verze | Jetta |
| verze | Kodiaq |
| verze | Octavia |
| verze | Passat |
| verze | Polo |
| verze | Q3 |
| verze | Q5 |
| verze | Rapid |
| verze | Scirocco |
| verze | Tiguan |
| verze | Touareg |
| verze | Touran |
| verze | TT |
| verze | Up |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Průměr v mm | 8 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-30008.10 |
| párová čísla výrobku | 11-30008.25 |
| párová čísla výrobku | 11-30008.5 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 1 104 880 |
|---|---|
| pro OE číslo | 16 18 6 729 901C |
| pro OE číslo | 17 19 245 |
| pro OE číslo | 51 47 1 916 670 |
| pro OE číslo | 51751429 |
| pro OE číslo | 6136889 |
| pro OE číslo | 90 138 810 |
| pro OE číslo | 94530507 |
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| montovaná strana | strana kola |
| montovaná strana | Zadní dveře vozu |
| Omezení výrobce | Alfa Romeo |
| Omezení výrobce | Audi |
| Omezení výrobce | BMW |
| Omezení výrobce | Chevrolet |
| Omezení výrobce | Fiat |
| Omezení výrobce | Ford |
| Omezení výrobce | Opel |
| Omezení výrobce | VAG |
| Omezení výrobce | VW |
| Průměr v mm | 16 mm |
| Průměr v mm | 7,9 mm |
| Délka [mm] | 14 mm |
| Výška 1 [mm] | 11 mm |
| Výška 1 [mm] | 11,5 mm |
| Výška 2 [mm] | 21 mm |
| Výška 2 [mm] | 24 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Polyamid 6 |
| Způsob upevnění | s rozpěrným nýtem |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 8 mm |
| Množství | 10 |
| Volitelné | Ano |
| verze | Escort |
| verze | Kadett |
| párová čísla výrobku | 11-20009.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.25 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.5 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Délka [mm] | 15 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-10016.10 |
| párová čísla výrobku | 11-10016.25 |
| párová čísla výrobku | 11-10016.5 |
Dostupnost