PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.4 VTi - Ozdobné / ochranné lišty od 3/2012 do 12/2019, 1397 ccm, 70 kW, 95 hp, 8FN (EP3C), 8FP (EP3C), 8FS (EP3), Šikmá zadní část
| Délka [mm] | 17 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 22-60001.25 |
| párová čísla výrobku | 22-60001.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 17 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 22-60001.10 |
| párová čísla výrobku | 22-60001.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 18 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 19 mm |
| Barva | modrá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-40028.25 |
| párová čísla výrobku | 10-40028.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 18 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 19 mm |
| Barva | modrá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-40028.10 |
| párová čísla výrobku | 10-40028.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 17 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 12-40025.25 |
| párová čísla výrobku | 12-40025.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 17 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 12-40025.10 |
| párová čísla výrobku | 12-40025.5 |
Dostupnost