RENAULT CLIO III Grandtour (KR0/1_) 1.5 dCi - Ozdobné / ochranné lišty od 8/2010 do 12/2012, 1461 ccm, 55 kW, 75 hp, K9K 770, kombi
| Průměr v mm | 6 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 10 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 33-30002.10 |
| párová čísla výrobku | 33-30002.25 |
| párová čísla výrobku | 33-30002.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 21 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 23 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 22-40017.10 |
| párová čísla výrobku | 22-40017.25 |
| párová čísla výrobku | 22-40017.5 |
Dostupnost