VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 - Ozdobné / ochranné lišty od 9/1995 do 3/2010, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, ADY, ATM, velkoprostorová limuzína
| Průměr v mm | 11 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60013.25 |
| párová čísla výrobku | 11-60013.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 11 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 14 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60013.10 |
| párová čísla výrobku | 11-60013.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 9,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20010.25 |
| párová čísla výrobku | 11-20010.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 9,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-20010.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20010.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 11 mm |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60017.25 |
| párová čísla výrobku | 11-60017.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 11 mm |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60017.10 |
| párová čísla výrobku | 11-60017.5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | N90757901 |
|---|---|
| montovaná strana | Katalyzátor, spodní dno |
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | Ochrana proti podjetí |
| Omezení výrobce | VAG |
| Výška [mm] | 11 mm |
| Velikost závitu | 5 |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Rozměr klíče | 10 |
| vnitřní průměr [mm] | 4,4 mm |
| verze | E-Golf |
| verze | E-Up |
| verze | T-Cross |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 1 104 880 |
|---|---|
| pro OE číslo | 16 18 6 729 901C |
| pro OE číslo | 17 19 245 |
| pro OE číslo | 51 47 1 916 670 |
| pro OE číslo | 51751429 |
| pro OE číslo | 6136889 |
| pro OE číslo | 90 138 810 |
| pro OE číslo | 94530507 |
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| montovaná strana | strana kola |
| montovaná strana | Zadní dveře vozu |
| Omezení výrobce | Alfa Romeo |
| Omezení výrobce | Audi |
| Omezení výrobce | BMW |
| Omezení výrobce | Chevrolet |
| Omezení výrobce | Fiat |
| Omezení výrobce | Ford |
| Omezení výrobce | Opel |
| Omezení výrobce | VAG |
| Omezení výrobce | VW |
| Průměr v mm | 16 mm |
| Průměr v mm | 7,9 mm |
| Délka [mm] | 14 mm |
| Výška 1 [mm] | 11 mm |
| Výška 1 [mm] | 11,5 mm |
| Výška 2 [mm] | 21 mm |
| Výška 2 [mm] | 24 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Polyamid 6 |
| Způsob upevnění | s rozpěrným nýtem |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 8 mm |
| Množství | 10 |
| Volitelné | Ano |
| verze | Escort |
| verze | Kadett |
| párová čísla výrobku | 11-20009.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.25 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.5 |
Dostupnost