MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) - Ozdobné / ochranné lišty od 10/1995 do 5/2000, 1998 ccm, 132 kW, 180 hp, M 111.944, limuzína
| Délka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 99-10111.25 |
| párová čísla výrobku | 99-10111.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 25 mm |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 99-10111.10 |
| párová čísla výrobku | 99-10111.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 4,3 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-10005.25 |
| párová čísla výrobku | 10-10005.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 4,3 mm |
|---|---|
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-10005.10 |
| párová čísla výrobku | 10-10005.5 |
Dostupnost