BMW 3 kupé (E36) 318 is - Ozdobné / ochranné lišty od 1/1992 do 12/1995, 1796 ccm, 103 kW, 140 hp, M42 B18 (184S1), kupé
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Část | střední část |
Dostupnost
| pro OE číslo | 51 11 1 960 711 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
Dostupnost
| pro OE číslo | 51 11 1 960 712 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
Dostupnost
| montovaná strana | Boční stěna |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Materiál | Plast |
| Množství | 25 |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Barva | bílá |
|---|---|
| Množství | 25 |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| povrch | hladké |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| povrch | hladké |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| povrch | drsné |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| povrch | drsné |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Typ nárazníku | Tuning sport nárazník |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Typ nárazníku | Tuning sport nárazník |
Dostupnost
| montovaná strana | centrum |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Typ nárazníku | Tuning sport nárazník |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Typ nárazníku | Tuning sport nárazník |
| Část | vnitřní část |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Omezení výrobce | M3-Optic |
| Jednotka množství | Sada |
Dostupnost
| Průměr v mm | 24 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 11 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-10006.25 |
| párová čísla výrobku | 10-10006.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 24 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 11 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-10006.10 |
| párová čísla výrobku | 10-10006.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 13 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-30004.25 |
| párová čísla výrobku | 10-30004.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 13 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-30004.10 |
| párová čísla výrobku | 10-30004.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 22 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-40040.25 |
| párová čísla výrobku | 10-40040.5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 22 mm |
|---|---|
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 10-40040.10 |
| párová čísla výrobku | 10-40040.5 |
Dostupnost