ABARTH 500C / 595C / 695C 1.4 (312.AXD1A) - Ozdobné / ochranné lišty od 5/2008, 1368 ccm, 99 kW, 135 hp, 312 A1.000, Kabriolet
| Průměr v mm | 20 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 15 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 33-10014.10 |
| párová čísla výrobku | 33-10014.25 |
| párová čísla výrobku | 33-10014.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Barva | černá |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Chemická vlastnost | lakovatelné |
| párová čísla výrobku | 1604427 |
| Počet dveří | 2 |
| Počet dveří | 3 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 6 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 10 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 33-30002.10 |
| párová čísla výrobku | 33-30002.25 |
| párová čísla výrobku | 33-30002.5 |
Dostupnost