SKODA SUPERB II (3T4) 2.0 TFSI - Ozdobné / ochranné lišty od 5/2010 do 5/2015, 1984 ccm, 147 kW, 200 hp, CCZA, Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 4 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 12 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60005.25 |
| párová čísla výrobku | 11-60005.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 4 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 12 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60005.10 |
| párová čísla výrobku | 11-60005.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 17 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60020.25 |
| párová čísla výrobku | 11-60020.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 19,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 17 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60020.10 |
| párová čísla výrobku | 11-60020.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 12 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 17 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60022.25 |
| párová čísla výrobku | 11-60022.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 12 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 17 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-60022.10 |
| párová čísla výrobku | 11-60022.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Barva | chromová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Barva | chromová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Barva | chromová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Barva | chromová |
Dostupnost
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Barva | chromová |
Dostupnost
| Průměr v mm | 13,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 13 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40043.25 |
| párová čísla výrobku | 11-40043.5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 13,5 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 13 mm |
| Barva | černá |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-40043.10 |
| párová čísla výrobku | 11-40043.5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | N90757901 |
|---|---|
| montovaná strana | Katalyzátor, spodní dno |
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | Ochrana proti podjetí |
| Omezení výrobce | VAG |
| Výška [mm] | 11 mm |
| Velikost závitu | 5 |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Rozměr klíče | 10 |
| vnitřní průměr [mm] | 4,4 mm |
| verze | E-Golf |
| verze | E-Up |
| verze | T-Cross |
Dostupnost
| pro OE číslo | N10621301 |
|---|---|
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | zadní |
| Omezení výrobce | Audi |
| Omezení výrobce | Seat |
| Omezení výrobce | Skoda |
| Omezení výrobce | VW |
| Výška [mm] | 17,2 mm |
| Velikost závitu | 5 |
| Barva | bílá |
| Materiál | PA (polyamid) |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 10 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsnící manžetou |
| verze | A1 |
| verze | A3 |
| verze | A6 |
| verze | A7 |
| verze | A8 |
| verze | Arona |
| verze | Ateca |
| verze | Caddy |
| verze | Citigo |
| verze | Eos |
| verze | Fabia |
| verze | Golf |
| verze | Ibiza |
| verze | ID.4 |
| verze | Jetta |
| verze | Kodiaq |
| verze | Octavia |
| verze | Passat |
| verze | Polo |
| verze | Q3 |
| verze | Q5 |
| verze | Rapid |
| verze | Scirocco |
| verze | Tiguan |
| verze | Touareg |
| verze | Touran |
| verze | TT |
| verze | Up |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 1 104 880 |
|---|---|
| pro OE číslo | 16 18 6 729 901C |
| pro OE číslo | 17 19 245 |
| pro OE číslo | 51 47 1 916 670 |
| pro OE číslo | 51751429 |
| pro OE číslo | 6136889 |
| pro OE číslo | 90 138 810 |
| pro OE číslo | 94530507 |
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| montovaná strana | strana kola |
| montovaná strana | Zadní dveře vozu |
| Omezení výrobce | Alfa Romeo |
| Omezení výrobce | Audi |
| Omezení výrobce | BMW |
| Omezení výrobce | Chevrolet |
| Omezení výrobce | Fiat |
| Omezení výrobce | Ford |
| Omezení výrobce | Opel |
| Omezení výrobce | VAG |
| Omezení výrobce | VW |
| Průměr v mm | 16 mm |
| Průměr v mm | 7,9 mm |
| Délka [mm] | 14 mm |
| Výška 1 [mm] | 11 mm |
| Výška 1 [mm] | 11,5 mm |
| Výška 2 [mm] | 21 mm |
| Výška 2 [mm] | 24 mm |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Polyamid 6 |
| Způsob upevnění | s rozpěrným nýtem |
| Kruhový vyvrt O 2 [mm] | 8 mm |
| Množství | 10 |
| Volitelné | Ano |
| verze | Escort |
| verze | Kadett |
| párová čísla výrobku | 11-20009.10 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.25 |
| párová čísla výrobku | 11-20009.5 |
Dostupnost