VW GOLF IV (1J1) 1.4 16V - Ozdobné / ochranné lišty od 10/1997 do 5/2004, 1390 ccm, 55 kW, 75 hp, AHW, AKQ, APE, AXP, BCA, Šikmá zadní část
| Průměr v mm | 4 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 12 mm |
| Barva | černá |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Průměr v mm | 4,7 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 16 mm |
| Volitelné | Ano |
| párová čísla výrobku | 11-70001.10 |
| párová čísla výrobku | 11-70001.100 |
| párová čísla výrobku | 11-70001.5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| párová čísla výrobku | 5888404 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| párová čísla výrobku | 5888403 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| párová čísla výrobku | 5888406 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| párová čísla výrobku | 5888405 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| párová čísla výrobku | 5888408 |
| Počet dveří | 2 |
| Počet dveří | 3 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| párová čísla výrobku | 5888407 |
| Počet dveří | 2 |
| Počet dveří | 3 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 1052 mm |
| Výška [mm] | 33 mm |
| Barva | černá |
| párová čísla výrobku | 5888424 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 1052 mm |
| Výška [mm] | 33 mm |
| Barva | černá |
| párová čísla výrobku | 5888423 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Výška [mm] | 33 mm |
| Barva | černá |
| párová čísla výrobku | 5888426 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Výška [mm] | 33 mm |
| Barva | černá |
| párová čísla výrobku | 5888425 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Barva | černá |
| párová čísla výrobku | 5888428 |
| Počet dveří | 2 |
| Počet dveří | 3 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Barva | černá |
| párová čísla výrobku | 5888427 |
| Počet dveří | 2 |
| Počet dveří | 3 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Equipart Certified |
| Barva | černá |
| Záruka | se zárukou padnoucího tvaru |
| párová čísla výrobku | 5888554 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Equipart Certified |
| Barva | černá |
| Záruka | se zárukou padnoucího tvaru |
| párová čísla výrobku | 5888553 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Equipart Certified |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Záruka | se zárukou padnoucího tvaru |
| párová čísla výrobku | 5888556 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Equipart Certified |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Záruka | se zárukou padnoucího tvaru |
| párová čísla výrobku | 5888555 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 22 40 802 |
|---|---|
| pro OE číslo | 811 807 577 C |
| pro OE číslo | 811 807 577 F |
| montovaná strana | Blatník |
| montovaná strana | Dveře vozidla |
| montovaná strana | Kapota motoru |
| montovaná strana | na hlavní světlomet |
| montovaná strana | Nárazník |
| montovaná strana | Obložení vnitřního prostoru |
| montovaná strana | Přístrojová deska |
| montovaná strana | strana kola |
| montovaná strana | Zadní dveře vozu |
| montovaná strana | Zavazadlový prostor |
| Omezení výrobce | Audi |
| Omezení výrobce | Opel |
| Omezení výrobce | VAG |
| Omezení výrobce | VW |
| Šířka [mm] | 11 mm |
| Výška [mm] | 12 mm |
| Průměr díry [mm] | 4,8 mm |
| Materiál | Plast |
| Materiál | Polyamid 6 |
| Hloubka [mm] | 7 mm |
| verze | 100 |
| verze | 200 |
| verze | 80 |
| verze | 90 |
| verze | A8 |
Dostupnost