VW BORA Variant (1J6) 1.4 16V - Zvedací zařízení oken od 9/2001 do 5/2005, 1390 ccm, 55 kW, 75 hp, AHW, AKQ, APE, AXP, BCA, kombi
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 7200222 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 7200221 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Hmotnost [kg] | 1,36 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 00SKV622 |
| Zvedací zařízení oken | Zweischienenseilzugheber |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Hmotnost [kg] | 1,36 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 00SKV621 |
| Zvedací zařízení oken | Zweischienenseilzugheber |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Hmotnost [kg] | 1,31 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 01SKV022 |
| Zvedací zařízení oken | Zweischienenseilzugheber |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
| Počet dveří | 3/5 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Hmotnost [kg] | 1,31 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 01SKV021 |
| Zvedací zařízení oken | Zweischienenseilzugheber |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
| Počet dveří | 3/5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2003 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | levá přední |
| Hmotnost [kg] | 1,35 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 01SKV032 |
| Zvedací zařízení oken | Zweischienenseilzugheber |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2003 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | pravá přední |
| Hmotnost [kg] | 1,35 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 01SKV031 |
| Zvedací zařízení oken | Zweischienenseilzugheber |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2003 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | levá přední |
| Hmotnost [kg] | 3,2 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Způsob upevnění | s talířem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 01SKV036 |
| Zvedací zařízení oken | Zweischienenseilzugheber |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2003 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | pravá přední |
| Hmotnost [kg] | 3,2 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Způsob upevnění | s talířem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 01SKV035 |
| Zvedací zařízení oken | Zweischienenseilzugheber |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Hmotnost [kg] | 2,46 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Způsob upevnění | s talířem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 01SKV038 |
| Zvedací zařízení oken | Einschienenseilzugheber |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Hmotnost [kg] | 2,46 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Způsob upevnění | s talířem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 01SKV037 |
| Zvedací zařízení oken | Einschienenseilzugheber |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 7200298 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Přepínací funkce | s komfortními funkcemi |
| párová čísla výrobku | 130-053-012 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Přepínací funkce | s komfortními funkcemi |
| párová čísla výrobku | 130-053-011 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| párová čísla výrobku | 130-053-029 |
| Počet dveří | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| párová čísla výrobku | 130-053-028 |
| Počet dveří | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroub.destičkou |
| párová čísla výrobku | 130-053-046 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroub.destičkou |
| párová čísla výrobku | 130-053-045 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroub.destičkou |
| párová čísla výrobku | 130-053-072 |
Dostupnost