SKODA SUPERB II (3T4) 1.8 TSI 4x4 - Zvedací zařízení oken od 11/2008 do 5/2015, 1798 ccm, 118 kW, 160 hp, CDAA, Šikmá zadní část
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 54800 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroub.destičkou |
| párová čísla výrobku | 2160249 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Omezení výrobce | Comfort |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| párová čísla výrobku | 2160760 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Konstrukční rok do | 05/2013 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 3T 8 000 001 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Počet dveří | 4 |
| Počet dveří | 4/5 |
| Počet dveří | 5 |
| montovaná strana | levá přední |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Kvalita, jakost | WP |
| Omezení výrobce | OE-type |
| Hmotnost [kg] | 1,34 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,2 kg |
| druh provozu | elektrický |
| druh provozu | elektronický |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou funkcí zdvihu oken |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Přepínací funkce | s komfortními funkcemi |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroub.destičkou |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 130-048-016 |
| párová čísla výrobku | 51SKV002 |
| párová čísla výrobku | 7636262 |
| Zvedací zařízení oken | Zweischienenseilzugheber |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
| Počet dveří | 4/5 |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost