RENAULT MEGANE I (BA0/1_) 1.6 LPG - Zvedací zařízení oken od 8/1995 do 3/1999, 1598 ccm, 66 kW, 90 hp, K7M 702, Šikmá zadní část
| Počet dveří | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Počet koncovek | 2 |
| Přepínací funkce | bez komfortních funkcí |
| párová čísla výrobku | 4323266 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Počet koncovek | 2 |
| Přepínací funkce | bez komfortních funkcí |
| párová čísla výrobku | 4323265 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 4323268 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Počet koncovek | 2 |
| párová čísla výrobku | 4323267 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| Počet dveří | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Omezení výrobce | OE-type |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| Počet dveří | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Omezení výrobce | OE-type |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| Počet dveří | 4/5 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Kvalita, jakost | WP |
| Omezení výrobce | OE-type |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| Počet dveří | 4/5 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Kvalita, jakost | WP |
| Omezení výrobce | OE-type |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| Počet dveří | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,608 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí |
| párová čísla výrobku | V46-0492 |
| Počet dveří | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,608 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí |
| párová čísla výrobku | V46-0491 |
| Počet dveří | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,763 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Přepínací funkce | se stírací funkcí |
| párová čísla výrobku | V46-0498 |
| Počet dveří | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s elektrickým stahováním oken |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| párová čísla výrobku | 700 441 |
| Zvedací zařízení oken | Einschienenseilzugheber |
Dostupnost