SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6 - Zvedací zařízení oken od 7/1998 do 12/2007, 1595 ccm, 74 kW, 101 hp, AEH, AKL, kombi
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou funkcí zdvihu oken |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,0 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 176629 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,44 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou funkcí zdvihu oken |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Přepínací funkce | s komfortními funkcemi |
| párová čísla výrobku | 850585 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,47 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou funkcí zdvihu oken |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Přepínací funkce | s komfortními funkcemi |
| párová čísla výrobku | 850584 |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 350103874000 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 350103876000 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou funkcí zdvihu oken |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| Hmotnost [kg] | 1,0 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 176630 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 7200184 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 7200183 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 7200186 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 7200185 |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s elektrickým stahováním oken |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 111 258 |
| Zvedací zařízení oken | Zweischienenseilzugheber |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Hmotnost [kg] | 1,85 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 01SKV282 |
| Zvedací zařízení oken | Zweischienenseilzugheber |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 130-048-002 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 130-048-001 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 130-048-004 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 130-048-003 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost