VW BORA I (1J2) 2.0 - Elektrický systém motoru od 10/1998 do 12/2013, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, AEG, APK, AQY, AVH, AZG, AZH, AZJ, BBW, BER, BEV, BHP, CBPA, CFEA, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 11927 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15470 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Spínací tlak od [bar] | 1,2 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 1,6 bar |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15479 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 1J_1_900000 |
| Kód motoru | APK/AQY |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16419 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 1J_2_000001 |
| Kód motoru | APK/AQY/AZG |
| Množství | 2 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15470 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
| Velikost závitu | M10x1,0 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1J-Y-000 001 |
|---|---|
| Délka [mm] | 22 mm |
| Výška [mm] | 61 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,062 kg |
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2002 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1J2700000 |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| Spínací tlak (bar) | 1,4 bar |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Provedení zásuvky | Válcový konektor |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,40 bar |
|---|---|
| Velikost závitu | M 10x1 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 10607 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16419 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2001 |
| Konstrukční rok do | 05/2005 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 10607 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/1999 |
| Konstrukční rok do | 04/2001 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se servořízením |
| Velikost závitu | M 10 |
| druh provozu | hydraulický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Označení barvy | šedá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15479 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 1J_1_900000 |
| Kód motoru | APK/AQY |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16419 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 1J_2_000001 |
| Kód motoru | APK/AQY/AZG |
| Množství | 2 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15479 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 1J_1_900000 |
| Kód motoru | APK/AQY |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16419 |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2001 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 1J_2_000001 |
| Kód motoru | APK/AQY/AZG |
| Množství | 2 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak [bar] | 0,50 bar |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1 mm |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 1 |
| Označení barvy | zelená |
| Spínací tlak od [bar] | 0,3 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,6 bar |
Dostupnost
| Spínací tlak od [bar] | 1,4 bar |
|---|---|
| Bod sepnutí do [bar] | 1,6 bar |
Dostupnost