RENAULT ESPACE III (JE0_) 1.9 dTi (JE0M) - Elektrický systém motoru od 2/1999 do 10/2002, 1870 ccm, 72 kW, 98 hp, F9Q 722, velkoprostorová limuzína
| Velikost závitu | M 14 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 0,35 bar |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 0,2 bar |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,2 bar |
| Velikost závitu | M 14 x 1,5 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M 14 x 1,5 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,2 bar |
| Velikost závitu | M 14 x 1,5 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14x1.5 |
|---|---|
| Spínací tlak (bar) | 0,2 bar |
| Barva | zelená |
| Počet koncovek | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16305 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2001 |
| Tlak [bar] | 0,2 bar |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | zelená |
| Tvar zásuvky | kulatý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 16305 |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/1999 |
| Konstrukční rok do | 06/2000 |
| Velikost závitu | M14 x 1.5 |
| Rozměr klíče | 21 |
| tlak od | 0,28 bar |
| tlak do | 0,42 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | bílá |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Číslo technické informace | Circuit N.C. |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1.5 |
| Spínací tlak (bar) | 0,2 bar |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | zelená |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Číslo technické informace | Circuit N.C. |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
|---|---|
| tlak od | 0,28 bar |
| tlak do | 0,42 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,2 bar |
| Velikost závitu | M 14 x 1,5 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M 14 x 1,5 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,2 bar |
| Velikost závitu | M 14 x 1,5 |
Dostupnost