SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI - Elektrický systém motoru od 5/2015 do 4/2019, 1598 ccm, 85 kW, 115 hp, CXMA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Pouzdro olejového filtru |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,4 bar |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Číslo technické informace | Circuit N.O. |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04L 919 081 B |
|---|---|
| pro OE číslo | 04L919081B |
| Délka [mm] | 53 mm |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| Velikost závitu | M8x1 mm |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Barva zásuvky | hnědá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| barva krytu | hnědá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Spínací tlak od [bar] | 2,3 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 3 bar |
Dostupnost
| Délka [mm] | 53 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M8x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
| tlak do | 3 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04L 919 081 B |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka [mm] | 53 mm |
| Velikost závitu | M8x1 mm |
| Spínací tlak (bar) | 3 bar |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Barva zásuvky | hnědá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04L 919 081 B |
|---|---|
| Délka [mm] | 53 mm |
| Velikost závitu | M8x1 mm |
| Spínací tlak (bar) | 3 bar |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| specifikace | Normally open |
| Barva zásuvky | hnědá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04L 919 081 B |
|---|---|
| Velikost závitu | M8 x 1 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,039 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Spínací tlak (bar) | 2,5 bar |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | hnědá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Číslo technické informace | Circuit N.O. |
Dostupnost
| pro OE číslo | 04L 919 081 B |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Délka [mm] | 53 mm |
| Velikost závitu | M8x1 mm |
| Spínací tlak (bar) | 3 bar |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Barva zásuvky | hnědá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
Dostupnost