VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 4motion - Elektrický systém motoru od 4/2016 do 7/2020, 1968 ccm, 140 kW, 190 hp, DFHA, SUV
| Kód motoru | DFHA |
|---|---|
| Velikost závitu | 10X1,5 |
| Barva | šedá |
| Rozměr klíče | 24 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| tlak od | 2 bar |
| tlak do | 2,7 bar |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 32468 |
|---|---|
| Velikost závitu | 10X1,5 |
| Barva | šedá |
| Rozměr klíče | 24 |
| tlak od | 2 bar |
| tlak do | 2,7 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Délka [mm] | 53 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,45 bar |
| Počet děr | 24 |
| Vnější závit 1 [mm] | M 10X1 mm |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
Dostupnost