FIAT FIORINO Skříňová/velkoprostorová limuzína (225_) 1.4 Natural Power (225AXC1A, 225BXC1A) - Elektrický systém motoru od 6/2008, 1368 ccm, 51 kW, 69 hp, 350 A1.000, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Volitelné | Ano |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Alternativní sada opravy | 550939 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
|---|---|
| Spínací tlak (bar) | 0,35 bar |
| Barva | černá |
| pro číslo výrobku | 2324051 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| verze | OE |
Dostupnost
| Délka [mm] | 49,2 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 0,5 bar |
| Rozměr klíče | 24 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2016 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| Barva | šedá |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost