SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.4 16V - Elektrický systém motoru od 6/1999 do 12/2002, 1390 ccm, 55 kW, 75 hp, APE, AUA, kombi
| Velikost závitu | M10x1.0 |
|---|---|
| Spínací tlak (bar) | 0,5 bar |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,50 bar |
|---|---|
| Velikost závitu | M 10x1 |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak [bar] | 0,50 bar |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1 mm |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 1 |
| Označení barvy | zelená |
| Spínací tlak od [bar] | 0,3 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,6 bar |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| číslo dílu | 120-00-092 |
| Šíře zásuvky [mm] | 1,5 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
| Provedení zásuvky | Female |
Dostupnost
| Velikost závitu | M10 x 1 |
|---|---|
| Barva | zelená |
| Rozměr klíče | 24 |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet koncovek | 1 |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | zelená |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2000 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| verze | OE |
Dostupnost
| Velikost závitu | M10x1 |
|---|---|
| Spínací tlak (bar) | 0,50 bar |
| Barva | zelená/modrá |
| verze | Neue Version |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
| tlak od | 0,5 bar |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Velikost závitu | M10x1.0 |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Rozměr klíče | 13 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost