ALFA ROMEO 155 (167_) 2.0 T.S. (167.A2A, 167.A2D) - Elektrický systém motoru od 2/1992 do 5/1995, 1995 ccm, 104 kW, 141 hp, AR 67201, AR 67202, limuzína
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 24 |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet koncovek | 1 |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Spínací tlak od [bar] | 0,2 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,5 bar |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 24 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 3 bar |
| Velikost závitu | NPT1/8 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14x1,50 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 21 |
| tlak od | 0,2 bar |
| tlak do | 0,5 bar |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Spínací tlak od [bar] | 0,2 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,5 bar |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 137 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1993 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 137 |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/1993 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 137 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14x1.5 |
|---|---|
| Spínací tlak (bar) | 0,6 bar |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
Dostupnost
| Velikost závitu | M10x1.0 con |
|---|---|
| Spínací tlak (bar) | 0,3 bar |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/1993 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,40 bar |
| Velikost závitu | M 10x1 con. |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1993 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,35 bar |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Spínací tlak od [bar] | 0,2 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,5 bar |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 137 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1993 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 137 |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/1993 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 137 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 137 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1993 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 137 |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/1993 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost