VW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 4motion - Elektrický systém motoru od 5/1999 do 6/2006, 1781 ccm, 92 kW, 125 hp, AGN, kombi
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 225 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9363 |
|---|---|
| barva krytu | černá |
| Délka [mm] | 175 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1J-X-999999 |
|---|---|
| Délka [mm] | 155 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9363 |
|---|---|
| barva krytu | černá |
| Délka [mm] | 175 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9363 |
|---|---|
| barva krytu | černá |
| Délka [mm] | 175 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1J-X-999 999 |
|---|---|
| Délka [mm] | 130 mm |
| Délka kabelu [mm] | 175 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1J-X-999 999 |
|---|---|
| Délka [mm] | 130 mm |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | hnědá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1J-Y-000 001 |
|---|---|
| Délka [mm] | 130 mm |
| Délka kabelu [mm] | 175 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1J-Y-000 001 |
|---|---|
| Délka [mm] | 130 mm |
| Délka kabelu [mm] | 225 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | hnědá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1J-X-250 000 |
|---|---|
| Spojovací technika | 1 x 6,3 mm |
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 24 |
| Způsob montáže | Plochá koncovka zás. |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1J-X-250 001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1J-1-900 000 |
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 24 |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet koncovek | 1 |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2001 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | -Y-000001 |
| Číslo podvozku (VIN) do | -1W 560001 |
| montovaná strana | levá |
| Barva | černá |
| Délka kabelu [mm] | 185 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2000 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 1J-X-999 999 |
| Barva | černá |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1J-Y-000001 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 170 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1J-X-999999 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 170 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10x1 |
|---|---|
| Spínací tlak (bar) | 1,4 bar |
| Barva | černá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1J-X-250001 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 |
| Spínací tlak (bar) | 1,40 bar |
| Barva | černá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| verze | Neue Version |
Dostupnost