LANCIA THEMA SW (834_) 2000 i.e. 16V (834AA) - Elektrický systém motoru od 5/1989 do 8/1992, 1995 ccm, 108 kW, 147 hp, 834 B2.000, kombi
| Číslo motoru od | 1242363 |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 24 |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet koncovek | 1 |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14549 |
|---|---|
| Číslo motoru od | 1242363 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 1242363 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Spínací tlak od [bar] | 0,2 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,5 bar |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 21 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 5 bar |
| Velikost závitu | M14x1.5-6g |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14x1,50 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 21 |
| tlak od | 0,2 bar |
| tlak do | 0,5 bar |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 1242363 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Spínací tlak od [bar] | 0,2 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,5 bar |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14549 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 1242363 |
| VET-číslo od | 0253230 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14549 |
|---|---|
| VET-číslo do | 0253230 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14549 |
|---|---|
| Číslo motoru od | 1242363 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14549 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M14x1.5 |
|---|---|
| Spínací tlak (bar) | 0,6 bar |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1992 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Spínací tlak (bar) | 0,5 bar |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
Dostupnost
| Číslo motoru do | 1242363 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,35 bar |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 1242363 |
|---|---|
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 1242363 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Spínací tlak od [bar] | 0,2 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,5 bar |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14549 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 1242363 |
| VET-číslo od | 0253230 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14549 |
|---|---|
| VET-číslo do | 0253230 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14549 |
|---|---|
| Číslo motoru od | 1242363 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14549 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14549 |
|---|---|
| Číslo motoru do | 1242363 |
| VET-číslo od | 0253230 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost