VW GOLF III Variant (1H5) 1.4 - Elektrický systém motoru od 7/1993 do 4/1999, 1390 ccm, 44 kW, 60 hp, ABD, AEX, APQ, kombi
| Tlak [bar] | 0,25 bar |
|---|---|
| Velikost závitu | M 10x1 |
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,40 bar |
|---|---|
| Velikost závitu | M 10x1 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4973 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,90 bar |
| Velikost závitu | M 10x1 |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Označení barvy | hnědá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Označení barvy | bílá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Označení barvy | šedá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4984 |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Tlak [bar] | 1,8 bar |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4973 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4984 |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Tlak [bar] | 1,8 bar |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4973 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Tlak [bar] | 0,9 bar |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 46 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1 mm |
| Rozměr klíče | 24 |
| vnitřní průměr [mm] | 2,54 mm |
| povrch | pozinkovaný |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 15614 |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Barva | modrá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1994 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4984 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s rozdělovačem |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
Dostupnost