VW PASSAT B2 Variant (33B) 1.8 - Elektrický systém motoru od 5/1986 do 3/1988, 1781 ccm, 64 kW, 87 hp, RM, kombi
| pro OE číslo | 028 919 081 D |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Barva | modrá |
| Spínací tlak od [bar] | 0,15 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,35 bar |
Dostupnost
| pro OE číslo | 068 919 081 A |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Barva | šedá |
| Spínací tlak od [bar] | 0,75 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 1,05 bar |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,40 bar |
|---|---|
| Velikost závitu | M 10x1 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4149 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,8 bar |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4149 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,8 bar |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1987 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1986 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 Taper |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| Spojovací technika | 1 x 6,3 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Barva | bílá |
| Rozměr klíče | 24 |
| Způsob montáže | Plochá koncovka zás. |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Spojovací technika | 1 x 6,3 mm |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 24 |
| Způsob montáže | Plochá koncovka zás. |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1986 |
|---|---|
| Barva | zelená |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4149 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/1986 |
| Barva | zelená |
| Délka kabelu [mm] | 740 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
Dostupnost
| Průměr v mm | 24 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 20 bar |
| Velikost závitu | M10×1-6g |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1986 |
|---|---|
| Délka [mm] | 790 mm |
| Délka kabelu [mm] | 710 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| verze | IAM |
| Barva zásuvky | zelená |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10x1 |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10x1 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost