LANCIA THEMA (834_) 2000 i.e. 16V Turbo (834AL) - Elektrický systém motoru od 4/1989 do 5/1992, 1995 ccm, 130 kW, 177 hp, 834 C1.246, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 1836 |
|---|---|
| VET-číslo do | 0253230 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 1836 |
|---|---|
| Číslo motoru od | 1242363 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 1836 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
Dostupnost
| Číslo motoru od | 1242363 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Spínací tlak od [bar] | 0,2 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,5 bar |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/1992 |
|---|---|
| Číslo motoru od | 1242363 |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Spínací tlak (bar) | 0,5 bar |
| Rozměr klíče | 21 |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Rozměr klíče | 19 |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet koncovek | 1 |
| barva krytu | červená |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
|---|---|
| Spínací tlak (bar) | 0,35 bar |
| Barva | černá |
| pro číslo výrobku | 2324051 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| verze | OE |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
|---|---|
| Barva | černá |
| typ karosérie | bez krytu |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| verze | IAM |
Dostupnost
| pro číslo výrobku | 0910022 |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 0910070 |
| pro číslo výrobku | 0910093 |
| pro číslo výrobku | 0910098 |
| pro číslo výrobku | 0910103 |
| Délka kabelu [mm] | 80 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | olejotěsný |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03934 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 0,5 bar |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1989 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Spínací tlak (bar) | 0,3 bar |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,35 bar |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
| Číslo technické informace | circuit N.C. |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,35 bar |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Číslo technické informace | circuit N.C. |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Číslo technické informace | circuit N.C. |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1535416 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M 14 x 1,5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4133922 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,6 bar |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4296603 |
|---|---|
| Velikost závitu | M14X1,5 |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 22 |
| tlak od | 0,3 bar |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
|---|---|
| Spínací tlak (bar) | 0,35 bar |
| Barva | černá |
| pro číslo výrobku | 2324051 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| verze | OE |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 0,6 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
| barva krytu | hnědá |
Dostupnost