AUDI A4 B8 Avant (8K5) S4 quattro - Elektrický systém motoru od 11/2008 do 12/2015, 2995 ccm, 245 kW, 333 hp, CAKA, CCBA, CGWC, CGXC, CREC, CTUB, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 26472 |
|---|---|
| Kód motoru | CAKA/CCBA/CGWC |
| montovaná strana | pro válce 1-3 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| barva krytu | zelená |
| Délka [mm] | 500 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 26472 |
|---|---|
| Kód motoru | CAKA/CCBA/CGWC |
| montovaná strana | pro válce 1-3 |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| barva krytu | zelená |
| Délka [mm] | 500 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29439 |
|---|---|
| Barva | fialová |
| tlak od | 2,3 bar |
| tlak do | 2,8 bar |
| Tlak [bar] | 2,3 bar |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | fialová |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1 mm |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | hnědá |
| Spínací tlak od [bar] | 0,55 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,85 bar |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0973701 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
Dostupnost
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
| Provedení zásuvky | Female |
Dostupnost
| montovaná strana | pro válce 1-3 |
|---|---|
| Délka [mm] | 465 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Označení barvy | zelená |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Označení barvy | šedá |
| Spínací tlak od [bar] | 2,5 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 3,2 bar |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | fialová |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21117 |
|---|---|
| Délka [mm] | 79 mm |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | světle modrá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 21117 |
|---|---|
| Délka [mm] | 79 mm |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s kabelem |
| barva krytu | šedá |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,90 bar |
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | šedá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| Délka [mm] | 39 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 2,80 bar |
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | šedá |
| Tvar zásuvky | tvar D |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25722 |
|---|---|
| montovaná strana | pro válce 1-3 |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25722 |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10X1 |
|---|---|
| Spínací tlak (bar) | 0,90 bar |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 2,8 bar |
|---|---|
| Velikost závitu | M 10x1 |
| Barva | šedá |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Velikost závitu | M10x1 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | fialová |
Dostupnost