FIAT STILO (192_) 1.6 16V - Elektrický systém motoru od 5/2005 do 11/2006, 1598 ccm, 77 kW, 105 hp, 192 B3.000, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 22147 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22147 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 22147 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 24 |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet koncovek | 1 |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Délka [mm] | 51 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,027 kg |
| Rozměr klíče | 24 |
| vnitřní průměr [mm] | 3,1 mm |
| povrch | pozinkovaný |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | modrá |
| Spínací tlak od [bar] | 0,3 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,55 bar |
| staré provedení | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,030 kg |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Rozměr klíče | 22 |
| povrch | pozinkovaný |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s tlumičem |
| Spínací tlak od [bar] | 0,3 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,55 bar |
| nové provedení | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Spínací tlak od [bar] | 0,2 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,5 bar |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 24 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 5,5 bar |
| Velikost závitu | M10×1-6g |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | modrá |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Délka [mm] | 51 mm |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
| tlak od | 0,4 bar |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 55190562 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 51 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,027 kg |
| Rozměr klíče | 24 |
| vnitřní průměr [mm] | 3,1 mm |
| povrch | pozinkovaný |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | modrá |
| Spínací tlak od [bar] | 0,3 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,55 bar |
| staré provedení | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,030 kg |
|---|---|
| Barva | modrá |
| Rozměr klíče | 22 |
| povrch | pozinkovaný |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s tlumičem |
| Spínací tlak od [bar] | 0,3 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,55 bar |
| nové provedení | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Spínací tlak od [bar] | 0,2 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,5 bar |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Velikost závitu | M10x1.0 |
|---|---|
| Spínací tlak (bar) | 0,5 bar |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,55 bar |
|---|---|
| Velikost závitu | M 10x1 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M 10 |
|---|---|
| druh provozu | hydraulický |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Spínací tlak od [bar] | 0,3 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,55 bar |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Spínací tlak od [bar] | 0,2 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,5 bar |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 51 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | modrá |
| Spínací tlak od [bar] | 0,3 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,55 bar |
| staré provedení | Ano |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost