FORD USA WINDSTAR (A3) 3.0 V6 - Elektrický systém motoru od 3/1995 do 2/1999, 2986 ccm, 109 kW, 148 hp, 99U30, velkoprostorová limuzína
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,4 bar |
| Velikost závitu | 1/4 - 18NPT |
Dostupnost
| montovaná strana | Koleno sacího potrubí |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Omezení výrobce | Ford |
| Provedení zástrčky-ID | Code B |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Výška [mm] | 57,2 mm |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| Počet děr | 24 |
| váha [g] | 46 g |
Dostupnost