OPEL ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.8 (M75) - Elektrický systém motoru od 6/2013 do 4/2015, 1796 ccm, 88 kW, 120 hp, A 18 XEL, velkoprostorová limuzína
| Tlak [bar] | 0,4 bar |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Číslo technické informace | circuit N.C. |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25517 |
|---|---|
| pro OE číslo | 004 153 90 28 |
| pro OE číslo | 594621 |
| pro OE číslo | 89615 05010 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Délka [mm] | 49,3 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Spínací tlak (bar) | 0,5 bar |
| Rozměr klíče | 24 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 004 153 90 28 |
|---|---|
| pro OE číslo | 5946 21 |
| pro OE číslo | 89615 05010 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25517 |
|---|---|
| pro OE číslo | 004 153 90 28 |
| pro OE číslo | 5946 21 |
| pro OE číslo | 89615 05010 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Kód motoru | A 18 XEL |
|---|---|
| pro OE číslo | 004 153 90 28 |
| pro OE číslo | 5946 21 |
| pro OE číslo | 89615 05010 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Velikost závitu | M10 x 1 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 24 |
| tlak od | 0,3 bar |
| tlak do | 0,55 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 004 153 90 28 |
|---|---|
| pro OE číslo | 5946 21 |
| pro OE číslo | 89615 05010 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 25517 |
|---|---|
| pro OE číslo | 004 153 90 28 |
| pro OE číslo | 5946 21 |
| pro OE číslo | 89615 05010 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost