CITROËN BERLINGO / BERLINGO FIRST Skříňová/velkoprostorová limuzína 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX) - Elektrický systém motoru od 7/1996 do 3/2008, 1124 ccm, 44 kW, 60 hp, HDZ (TU1M), HFX (TU1JP), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 14730 |
|---|---|
| Rok výroby od | 12/2003 |
| Kód motoru | TU1JP |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14730 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04741 kg |
| Velikost závitu | M16 x 1,5 |
| Spínací tlak (bar) | 0,5 bar |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 661 |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Spínací tlak (bar) | 0,6 bar |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14730 |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Spínací tlak (bar) | 0,5 bar |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14730 |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Spínací tlak (bar) | 0,5 bar |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14730 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,046 kg |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14730 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Tlak [bar] | 0,6 bar |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14730 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14730 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2002 |
| Konstrukční rok do | 11/2003 |
| Kód motoru | TU1JP |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14730 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2002 |
| Kód motoru | TU1JP |
| Omezení výrobce | SAGEM |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14730 |
|---|---|
| Rok výroby od | 12/2003 |
| Kód motoru | TU1JP |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14730 |
|---|---|
| Rok výroby od | 11/2002 |
| Konstrukční rok do | 11/2003 |
| Kód motoru | TU1JP |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14730 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2002 |
| Kód motoru | TU1JP |
| Omezení výrobce | SAGEM |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14730 |
|---|---|
| Rok výroby od | 12/2003 |
| Kód motoru | TU1JP |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14730 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Tlak [bar] | 0,6 bar |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14730 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2002 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2003 |
| Kód motoru | TU1JP |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Utahovací moment [Nm] | 20 Nm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14730 |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 18 mm |
| Délka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost