AUDI A3 (8L1) 1.6 - Elektrický systém motoru od 9/1996 do 5/2003, 1595 ccm, 74 kW, 101 hp, AEH, AKL, APF, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 9990 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1998 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 8L-W-150000 |
| Průměr v mm | 24 mm |
| Tlak [bar] | 16 bar |
| Velikost závitu | M10×1-6g |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/1998 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8L-X-000001 |
| Průměr v mm | 24 mm |
| Tlak [bar] | 16 bar |
| Velikost závitu | M10×1-6g |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Délka [mm] | 46 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
| Rozměr klíče | 24 |
| vnitřní průměr [mm] | 2,48 mm |
| povrch | pozinkovaný |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | šedá |
| Spínací tlak od [bar] | 0,75 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 1,05 bar |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5074 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | ******8L*Y*000001 |
| pro OE číslo | 06A 905 377 B |
| Hmotnost [kg] | 0,055 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | ******8L*Y*000001 |
|---|---|
| Délka [mm] | 67 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,055 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 2 |
| barva krytu | šedá |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5074 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | ******8L*Y*000001 |
| pro OE číslo | 06A 905 377 B |
| Hmotnost [kg] | 0,055 kg |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 46 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
| Rozměr klíče | 24 |
| vnitřní průměr [mm] | 2,54 mm |
| povrch | pozinkovaný |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | černá |
| Spínací tlak od [bar] | 1,2 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 1,5 bar |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 46 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
| Rozměr klíče | 24 |
| vnitřní průměr [mm] | 2,48 mm |
| povrch | pozinkovaný |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | šedá |
| Spínací tlak od [bar] | 0,75 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 1,05 bar |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
|---|---|
| Barva | černá |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Spínací tlak od [bar] | 1,2 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 1,6 bar |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9990 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/1999 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 8L_X_180000 |
| Kód motoru | AEH/AKL |
| barva krytu | černá |
| Délka [mm] | 175 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,028 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1,0 |
| Barva | černá |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1,0 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 068 919 081 A |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Barva | šedá |
| Spínací tlak od [bar] | 0,75 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 1,05 bar |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9990 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1998 |
| Číslo podvozku (VIN) do | 8L-W-150000 |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| Spínací tlak (bar) | 1,4 bar |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9990 |
|---|---|
| Rok výroby od | 08/1998 |
| Číslo podvozku (VIN) od | 8L-X-000001 |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| Spínací tlak (bar) | 1,4 bar |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Provedení zásuvky | Válcový konektor |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8L-W-000001 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,40 bar |
| Velikost závitu | M 10x1 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 8L-V-150000 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,40 bar |
| Velikost závitu | M 10x1 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9990 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 8L-Y-000001 |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 9990 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8L-X-180000 |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost