FORD PUMA (EC_) 1.7 16V - Elektrický systém motoru od 3/1997 do 6/2002, 1679 ccm, 92 kW, 125 hp, MHA, MHB, kupé
| tlak od | 0,2 bar |
|---|---|
| tlak do | 0,4 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | 1/4 - 18NPT |
Dostupnost
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
|---|---|
| Omezení výrobce | Ford |
| Provedení zástrčky-ID | Code B |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost