CITROËN XSARA Break (N2) 1.4 i - Elektrický systém motoru od 10/1997 do 8/2005, 1360 ccm, 55 kW, 75 hp, KFW (TU3JP), KFX (TU3JP), kombi
| TECDOC-číslo motoru | 14731 |
|---|---|
| Rok výroby od | 12/2003 |
| pro organizační číslo od | 09850 |
| Emisní norma | Euro 3 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2000 |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Spínací tlak (bar) | 0,6 bar |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2000 |
|---|---|
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Spínací tlak (bar) | 0,5 bar |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
Dostupnost
| Velikost závitu | M16x1.5 |
|---|---|
| Spínací tlak (bar) | 0,5 bar |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
Dostupnost
| VET-číslo od | 07847 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,50 bar |
| Velikost závitu | M 16x1,5 |
| barva krytu | šedá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2000 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14731 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2000 |
| Barva | černá |
| Tlak [bar] | 0,6 bar |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14731 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2000 |
| Barva | šedá |
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14731 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2003 |
| pro organizační číslo do | 09849 |
| Emisní norma | Euro 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14731 |
|---|---|
| Omezení výrobce | SAGEM |
| Emisní norma | Euro 2 |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14731 |
|---|---|
| Rok výroby od | 12/2003 |
| pro organizační číslo od | 09850 |
| Emisní norma | Euro 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14731 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2003 |
| pro organizační číslo do | 09849 |
| Emisní norma | Euro 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14731 |
|---|---|
| Omezení výrobce | SAGEM |
| Emisní norma | Euro 2 |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14731 |
|---|---|
| Rok výroby od | 12/2003 |
| pro organizační číslo od | 09850 |
| Emisní norma | Euro 3 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14731 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2000 |
| Barva | černá |
| Tlak [bar] | 0,6 bar |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14731 |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2000 |
| Barva | šedá |
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| Velikost závitu | M16x1,5 |
| Rozměr klíče | 21 |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2003 |
|---|---|
| pro organizační číslo do | 09849 |
| Emisní norma | Euro 3 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Utahovací moment [Nm] | 20 Nm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 18 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost