SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V - Elektrický systém motoru od 10/1997 do 3/2010, 1781 ccm, 110 kW, 150 hp, AJH, AWC, velkoprostorová limuzína
| Rok výroby od | 08/2000 |
|---|---|
| Tlak [bar] | 1,40 bar |
| Velikost závitu | M 10x1 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | hnědá |
Dostupnost
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14909 |
|---|---|
| Rok výroby od | 06/2000 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1998 |
|---|---|
| Velikost závitu | M 10 |
| druh provozu | hydraulický |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Označení barvy | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17899 |
|---|---|
| Barva | modrá |
| tlak od | 0,15 bar |
| tlak do | 0,35 bar |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17899 |
|---|---|
| barva krytu | hnědá |
| Délka [mm] | 250 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17899 |
|---|---|
| barva krytu | černá |
| Délka [mm] | 175 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17899 |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17899 |
|---|---|
| barva krytu | hnědá |
| Délka [mm] | 250 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17899 |
|---|---|
| barva krytu | černá |
| Délka [mm] | 175 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17899 |
|---|---|
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 17899 |
|---|---|
| Barva | modrá |
| tlak od | 0,15 bar |
| tlak do | 0,35 bar |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 46 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1 mm |
| Rozměr klíče | 24 |
| vnitřní průměr [mm] | 2,54 mm |
| povrch | pozinkovaný |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Označení barvy | modrá |
Dostupnost
| Spínací tlak od [bar] | 1,4 bar |
|---|---|
| Bod sepnutí do [bar] | 1,6 bar |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 14909 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1998 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Utahovací moment [Nm] | 20 Nm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| číslo dílu | 120-00-092 |
| Šíře zásuvky [mm] | 1,5 mm |
Dostupnost