SAAB 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo - Elektrický systém motoru od 2/1998 do 9/2002, 1985 ccm, 136 kW, 185 hp, B204L, B205E, B205L, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 03/1998 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2000 |
| Kód motoru | B204L |
| pro OE číslo | 004 153 90 28 |
| pro OE číslo | 5946 21 |
| pro OE číslo | 89615 05010 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5369 |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/1998 |
| Konstrukční rok do | 08/2000 |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,034 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1.5 |
| Rozměr klíče | 22 |
| tlak od | 0,29 bar |
| tlak do | 0,53 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | černá |
| Číslo technické informace | Circuit N.C. |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M14 x 1.5 |
| Spínací tlak (bar) | 0,4 bar |
| Rozměr klíče | 24 |
| Délka kabelu [mm] | 95 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Číslo technické informace | Circuit N.C. |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
|---|---|
| Velikost závitu | M14x1,5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 004 153 90 28 |
|---|---|
| pro OE číslo | 5946 21 |
| pro OE číslo | 89615 05010 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5369 |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/1998 |
| Konstrukční rok do | 08/2000 |
| pro OE číslo | 004 153 90 28 |
| pro OE číslo | 5946 21 |
| pro OE číslo | 89615 05010 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 20490 |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/1998 |
| Konstrukční rok do | 08/2000 |
Dostupnost