MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) S 350 Turbo-D (140.134) - Elektrický systém motoru od 1/1993 do 10/1998, 3449 ccm, 110 kW, 150 hp, OM 603.971, limuzína
| Délka [mm] | 90 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 36 mm |
| Výška [mm] | 21 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,016 kg |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | A 328811 |
| Číslo podvozku (VIN) do | A 328810 |
| Provedení pro zemi | USA |
| Výška [mm] | 86,2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,01 kg |
Dostupnost
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Bod sepnutí do [bar] | 3 bar |
Dostupnost