Všechny vozy - Elektrický systém motoru
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 1131J5 |
| pro OE číslo | 1535416 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Průměr v mm | 21 mm |
| Délka [mm] | 49,2 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,048 kg |
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Tlak [bar] | 0,30 bar |
| Tlak [bar] | 0,35 bar |
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| Tlak [bar] | 5 bar |
| Velikost závitu | M 14 |
| Velikost závitu | M 14 x 1,5 |
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Velikost závitu | M14 x 1.5 |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Velikost závitu | M14x1,50 |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Velikost závitu | M14x1.5-6g |
| Spínací tlak (bar) | 0,35 bar |
| Spínací tlak (bar) | 0,5 bar |
| Barva | černá |
| druh provozu | hydraulický |
| Rozměr klíče | 21 |
| Rozměr klíče | 22 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Rozměr klíče | 24 mm |
| Počet děr | 21 |
| pro číslo výrobku | 2324051 |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| tlak od | 0,2 bar |
| tlak od | 0,29 bar |
| tlak do | 0,5 bar |
| tlak do | 0,53 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Počet koncovek | 1 |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Číslo technické informace | circuit N.C. |
| Vnější závit 1 [mm] | M 14X1,5 mm |
| verze | IAM |
| verze | OE |
| Spínací tlak od [bar] | 0,2 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,5 bar |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 50054383 |
|---|---|
| pro OE číslo | 55283219 |
| pro OE číslo | 55573719 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Počet koncovek | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4770186 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Průměr v mm | 21 mm |
| Délka [mm] | 39 mm |
| Výška [mm] | 52 mm |
| Tlak [bar] | 0,6 bar |
| Tlak [bar] | 0,60 bar |
| Tlak [bar] | 0,8 bar |
| Tlak [bar] | 0,80 bar |
| Tlak [bar] | 6 bar |
| Velikost závitu | M 14 |
| Velikost závitu | M10X1,5 |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Velikost závitu | M14 x 1.5 |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Velikost závitu | M14x1.5-6g |
| Spínací tlak (bar) | 0,6 bar |
| Barva | černá |
| druh provozu | hydraulický |
| Rozměr klíče | 21 |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet děr | 21 |
| pro číslo výrobku | 82.008A2 |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| tlak od | 0,4 bar |
| tlak od | 0,5 bar |
| tlak do | 0,7 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| váha [g] | 32 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Číslo technické informace | circuit N.C. |
| Vnější závit 1 [mm] | M 14X1,5 mm |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | červená |
| Spínací tlak od [bar] | 0,5 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,7 bar |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,054 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 10 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Tvar zásuvky | oválný |
Dostupnost
| Velikost závitu | 1/8 GAS |
|---|---|
| Velikost závitu | 1/8 x 28 PT |
| Velikost závitu | 1/8x28 BSPT |
| Spínací tlak (bar) | 0,2 bar |
| Barva | bílá |
| Rozměr klíče | H:27 |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| tlak od | 0,05 bar |
| tlak do | 0,15 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 036919081D |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Výška [mm] | 52,6 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,033 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Tlak [bar] | 0,45 bar |
| Tlak [bar] | 0,5 bar |
| Tlak [bar] | 0,50 bar |
| Velikost závitu | M 10 x 1 |
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| Spínací tlak (bar) | 0,5 bar |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10X1 mm |
| Barva | zelená |
| Rozměr klíče | 22 |
| Rozměr klíče | 24 |
| Počet děr | 24 |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| tlak od | 0,5 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Počet koncovek | 1 |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| váha [g] | 34 g |
| barva krytu | zelená |
| Tvar zásuvky | tvar D |
| Vnější závit 1 [mm] | M 10X1 mm |
| Označení barvy | zelená |
| Spínací tlak od [bar] | 0,3 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,6 bar |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 021 919 081 D |
| pro OE číslo | 60506902 |
| pro OE číslo | GPS 137 |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Spojovací technika | 1 x 6,3 mm |
| Délka [mm] | 46 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
| Hmotnost [kg] | 0,03848 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Velikost závitu | M10x1 |
| Velikost závitu | M10x1 mm |
| Velikost závitu | M10x1,0 |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| Spínací tlak (bar) | 0,3 bar |
| Vnější závit [mm] | M10 x 1 mm |
| Vnější závit [mm] | M10x1 mm |
| Barva | černá |
| Barva | modrá |
| Rozměr klíče | 24 |
| Rozměr klíče | 24 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 2,54 mm |
| pro číslo výrobku | 82.001A2 |
| Způsob montáže | Plochá koncovka zás. |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| povrch | pozinkovaný |
| tlak od | 0,15 bar |
| tlak od | 0,4 bar |
| tlak do | 0,45 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Počet koncovek | 1 |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Provedení zásuvky | Plochý kolík |
| Označení barvy | hnědá |
| Označení barvy | modrá |
| specifikace | normally closed |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
| Spínací tlak od [bar] | 0,15 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,35 bar |
Dostupnost