Všechny vozy - Elektrický systém motoru
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 04L919081 |
|---|---|
| Délka [mm] | 53 mm |
| Tlak [bar] | 0,45 bar |
| Velikost závitu | 10x1 |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| Spínací tlak (bar) | 0,4 bar |
| Počet děr | 24 |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | zelená |
| Vnější závit 1 [mm] | M 10X1 mm |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| pro OE číslo | 04L919081B |
|---|---|
| Délka [mm] | 53,7 mm |
| Tlak [bar] | 3 bar |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| Spínací tlak (bar) | 3,0 bar |
| Počet děr | 24 |
| Typ snímače | otevřený konstr.typ senzoru |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
| Provedení zásuvky | Female |
Dostupnost
| pro OE číslo | 12566778 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1338.F9 |
| pro OE číslo | 46469865 |
| pro OE číslo | 50 10 412 450 |
| pro OE číslo | 500382599 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,03209 kg |
| Velikost závitu | M 12x1,5 |
| Velikost závitu | M12 x 1,5 |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| Odpor [ohm] | 2080 Ohm |
| Odpor [ohm] | 294 Ohm |
| Rozsah teplot (°C) | 25 °C |
| Rozsah teplot (°C) | 80 °C |
| Vnější závit [mm] | 12 mm |
| Vnější závit [mm] | M 12x1,5 mm |
| Barva | modrá |
| Barva | šedá |
| Rozměr klíče | 19 |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Vnější průměr [mm] | 7,4 mm |
| pro číslo výrobku | 1.880.170 |
| pro číslo výrobku | 1.880.190 |
| pro číslo výrobku | 580 170 |
| pro číslo výrobku | 580 190 |
| pro číslo výrobku | 7.8170 |
| pro číslo výrobku | 7.8190 |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ snímače | senzor NTC |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
| barva krytu | světle modrá |
| Tvar zásuvky | oválný |
| Tvar zásuvky | pravoúhlý |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | bílá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | černá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | světle modrá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
| Barva zásuvky | světle modrá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 252404M40E |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,046 kg |
| Tlak [bar] | 0,2 bar |
| Tlak [bar] | 0,20 bar |
| Tlak [bar] | 0,4 bar |
| Velikost závitu | 1/8 GAS |
| Velikost závitu | 1/8GAS |
| Velikost závitu | 1/8x27 NPTF |
| Velikost závitu | R 1/8-28 |
| Spínací tlak (bar) | 0,2 bar |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | |
| Rozměr klíče | 24 |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200671286 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Tlak [bar] | 0,2 bar |
| Tlak [bar] | 0,20 bar |
| Velikost závitu | M 14 x 1,5 |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Spínací tlak (bar) | 0,2 bar |
| Barva | zelená |
| Rozměr klíče | 21 |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Počet koncovek | 1 |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
| barva krytu | zelená |
Dostupnost
| Průměr v mm | 21 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 52 mm |
| Tlak [bar] | 0,6 bar |
| Tlak [bar] | 0,60 bar |
| Tlak [bar] | 6 bar |
| Velikost závitu | M 14 |
| Velikost závitu | M14 x 1,5 |
| Velikost závitu | M14 x 1.5 |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Velikost závitu | M14x1.5-6g |
| Spínací tlak (bar) | 0,6 bar |
| druh provozu | hydraulický |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet děr | 21 |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| tlak od | 0,5 bar |
| tlak do | 0,7 bar |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
| váha [g] | 32 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Číslo technické informace | circuit N.C. |
| Vnější závit 1 [mm] | M 14X1,5 mm |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | červená |
| Spínací tlak od [bar] | 0,5 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,7 bar |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,3 bar |
| Velikost závitu | M14x1,5 |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | zelená |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Tlak [bar] | 0,40 bar |
| Velikost závitu | M 14x1,5 |
| Délka kabelu [mm] | 130 mm |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 0,60 bar |
|---|---|
| Velikost závitu | 1/8GAS |
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet kontaktů zástrčky | 1 pólová |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Velikost závitu | 1/8x28 BSPD |
|---|---|
| Spínací tlak (bar) | 0,5 bar |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 24 |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
Dostupnost
| Velikost závitu | M16 x 1,5 |
|---|---|
| Spínací tlak (bar) | 0,5 bar |
| Rozměr klíče | 21 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | hnědá |
| Odpovídá originálnímu dílu v barvě | šedá |
Dostupnost
| Velikost závitu | M10 x 1 |
|---|---|
| Barva | zelená |
| Rozměr klíče | 24 |
| Způsob montáže | Nástrčná koncovka |
| Počet koncovek | 1 |
| Přepínací funkce | Spínací kontakt (relé) |
Dostupnost