Všechny vozy - Elektrický systém motoru
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 24 |
| povrch | pozinkovaný |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez těsnicího kroužku |
| Spínací tlak od [bar] | 0,2 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,4 bar |
| Rozměr vnějšího závitu | 1/4" - 18 NPT |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Rozměr klíče | 21 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 55 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 2 |
| Rozměr vnějšího závitu | M16 x 1,5 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,068 kg |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 570 mm |
| Počet koncovek | 3 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 45 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Barva | černá |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Spínací tlak od [bar] | 0,42 bar |
| Bod sepnutí do [bar] | 0,58 bar |
| Rozměr vnějšího závitu | M16 x 1,5 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,031 kg |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Rozměr klíče | 22 |
| Počet koncovek | 1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 52 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| Materiál | Kov |
| Materiál | Plast |
| vnitřní průměr [mm] | 8,4 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Tloušťka/síla [mm] | 18 mm |
|---|---|
| Délka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 8 mm |
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 65 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,105 kg |
| Rozměr klíče | 30 |
| Vnější průměr [mm] | 29,2 mm |
| Počet koncovek | 4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Rozměr vnějšího závitu | M16 x 1,5 |
Dostupnost
| Vnější průměr [mm] | 26 mm |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 315 mm |
| Typ snímače | piezoelektrický senzor |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Tlak [bar] | 1,4 bar |
|---|---|
| Velikost závitu | M10x1 |
| Rozměr klíče | 24 |
Dostupnost