AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro - Kotouče klikové hřídele od 4/2009 do 5/2016, 1984 ccm, 155 kW, 211 hp, CDNC, CPMA, kombi
| TECDOC-číslo motoru | 26715 |
|---|---|
| pro průměr hřídele od [mm] | 63,5 mm |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 76,25 mm |
| do průměru pouzdra [mm] | 76,5 mm |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | BM1057 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 26715 |
| Jednotka množství | pár |
| číslo dílu | 72907600 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 20937 |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 20937 |
| Větší rozměr [mm] | 0,25 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 20937 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 mm |
Dostupnost