ALFA ROMEO 155 (167_) 1.7 T.S. 16V (167.A4N) - Kotouče klikové hřídele od 5/1996 do 12/1997, 1747 ccm, 103 kW, 140 hp, AR 67106, limuzína
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| číslo dílu | 4351AF |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| pro průměr hřídele od [mm] | 58,8 mm |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 73,49 mm |
| do průměru pouzdra [mm] | 73,74 mm |
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | BM1050 |
Dostupnost
| číslo dílu | 007AL20487200 |
|---|---|
| pro sílu stěny od [mm] | 2,342 mm |
| do síly stěny [mm] | 2,358 mm |
| pro průměr hřídele od [mm] | 59,0 mm |
| do průměru hřídele [mm] | 59,25 mm |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 73,6 mm |
| do průměru pouzdra [mm] | 73,85 mm |
Dostupnost
| číslo dílu | 007AL20489000 |
|---|---|
| pro sílu stěny od [mm] | 2,435 mm |
| do síly stěny [mm] | 2,485 mm |
| pro průměr hřídele od [mm] | 59,0 mm |
| do průměru hřídele [mm] | 59,25 mm |
| pro průměr pouzdra od [mm] | 73,6 mm |
| do průměru pouzdra [mm] | 73,85 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 5070 |
|---|---|
| Standardní rozměr [STD] | Ano |
Dostupnost