RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) - Nosník nápravy / pomocný rám podvozku od 3/1983 do 6/1986, 1108 ccm, 35 kW, 48 hp, C1E 715, C1E 720, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Celková délka [mm] | 49 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 12,2 mm |
| Vnější průměr [mm] | 46 mm |
| váha [g] | 335 g |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,17 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| Materiál | Guma |
| Materiál | Kov |
| váha [g] | 245 g |
Dostupnost