PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 16V - Nosník nápravy / pomocný rám podvozku od 6/2007 do 10/2013, 1397 ccm, 70 kW, 95 hp, 8FP (EP3C), 8FS (EP3), kombi
| montovaná strana | spodní |
|---|---|
| Délka [mm] | 83 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| Vnější průměr [mm] | 71 mm |
| párová čísla výrobku | 271050 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost