Všechny vozy - Nosník nápravy / pomocný rám podvozku
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,65 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,55 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,66 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,13 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,59 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 98 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 276 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Exact |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 170 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Exact |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 335 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Exact |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 953 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Exact |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 889 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 557 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 546 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 371 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 567 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Exact |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 266 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 260 g |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 302 g |
Dostupnost